HIGH IMPACT

 

Materiał, który wykorzystujemy w błotnikach musi być po prostu najlepszy. Trwałość tworzywa to gwarancja wytrzymałości naszych błotników, dlatego do tego wyboru podchodzimy z niezwykłą starannością. Poszukiwanie odpowiedniego surowca, testy jakościowe i szereg usprawnień – to nasza droga. Finalnie wybraliśmy High Impact, który wyróżnia się wśród innych wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne – uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów. Lubimy być niezawodni.

 

 

 

 

 

 

 

 

ESTETYKA I BEZPIECZEŃSTWO

Nie wybieramy, czy nasz produkt powinien być bezpieczny, czy raczej wykazywać się ciekawym designem. Nie interesują nas kompromisy. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji udało nam się połączyć obie te zalety w jednym produkcie.

Malowanie proszkowe elementów stalowych i metoda tampodruku wsparta licznymi elementami odblaskowymi, to nasze sposoby do osiągnięcia tego celu. Dzięki temu rower z błotnikami Simpli świetnie wygląda w dzień, by po zmroku zwiększać Twoje bezpieczeństwo na każdej drodze. I o to chodzi!


NOWOCZESNA PRODUKCJA

 

Fuszerki, improwizacje czy prowizorki - nie interesują nas.

Stawiamy na nowoczesne technologie i produkcję made in Poland. Dobra jakość to podstawa. Jesteśmy z tego naprawdę dumni!

Dlatego błotniki Simpli są formowane wtryskowo z termoplastycznych tworzyw sztucznych. Dzięki temu stanowią jedną całość. Bryłę, która nie tylko jest niezwykle wytrzymała, ale również wygląda naprawdę rewelacyjnie.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

 

W naszych błotnikach zastosowaliśmy szereg rozwiązań, które sprawiają, że nasz produkt jest ergonomiczny i funkcjonalny. Dwupunktowy przegub błotnika tylnego to lepsze dopasowanie, a przez to większa wygoda użytkowania.

SPEEDstrap i SPEEDclick - nasze innowacyjne uchwyty, pomagające w błyskawicznym i łatwym montażu błotnika do roweru.

W Simpli nie tylko słuchamy naszych klientów, ale, ponieważ sami jesteśmy pasjonatami – wiemy, co jest rzeczywiście przydatne.

 

 

 

MATERIAŁY TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 

 

Najpierw były marzenia. Wszyscy chcieliśmy, aby nasze produkty były najlepszej jakości. Żeby to nie był tylko marketingowy slogan, pusty tekst zupełnie bez znaczenia. Rozpoczęliśmy testy. Padały różne pomysły i propozycje. Finalnie zadecydowaliśmy – nie interesują nas półśrodki - tworzymy nasze błotniki z najlepszych materiałów, jakie są dostępne na rynku. Taki wybór to nasza satysfakcja – wiemy, że nasz zespół zrobił wszystko, żeby dostarczony produkt był po prostu najlepszy. Co to dla Ciebie oznacza? Bezpieczeństwo, oszczędność, trwałość – obok tych zalet trudno przejść obojętnie. 

 

 

 

 

 

 

 

KOMFORTOWA REGULACJA

 

Nasze błotniki reguluje się wygodnie i niezwykle łatwo. Bez problemu możesz je dobrać do modelu swojego roweru i dopasować tak, jak będzie Ci wygodnie. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że niezależnie od rodzaju i przeznaczenia posiadanego przez Ciebie sprzętu, błotnik Simpli będzie leżał idealnie i w 100% spełniał swoje zadanie. To coś znacznie więcej, niż tylko wygoda - dobrze dopasowany błotnik to większe bezpieczeństwo oraz jego dłuższa żywotność. Takie rzeczy tylko z Simplą!

 

 

 

TEN DESIGN !

 

Nasze błotniki zdecydowanie zmieniają oblicze roweru, dając mu, przysłowiowe, „to coś”. Każdy motyw to przemyślany projekt graficzny, dzięki któremu skutecznie wyróżniamy się wśród konkurencji. Uwielbiamy drapieżne akcenty, „oczy kobry” Hammera, chopperowa geometria Kido, skrzydlaty Cross, to właśnie to, za co kochacie nasz sprzęt. Możliwość dodania elementów odblaskowych, naklejek zadrukowanych lub technika tampodruku to kolejne energetyczne akcenty, dzięki którym Twój rower może być zjawiskowy!

 

 

ELASTYCZNY MONTAŻ

Od dziś nie musisz analizować każdego zakamarka swojego roweru, przyglądając się ramie i widelcowi, aby ocenić jaki błotnik do niego dobrać. W Simpli zadbaliśmy, aby montaż błotnika był możliwie jak najbardziej elastyczny i prosty, dostosowany do różnorodnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Dlatego, niezależnie od tego, czy otwór na błotnik znajduje się w podkowie, w okolicy tylnych widełek, jaki masz amortyzator i osprzęt.

Z Simplą będziesz mógł zamontować go bez problemu. Wygodne, prawda?

Zapraszamy każdego ridera do zabawy – designem!

 

 

 

SZEROKI PROFIL

 

Szeroki profil zapewnia maksymalny poziom ochrony.

Podczas deszczu czy śniegu nie tylko będzie chronił Ciebie i Twój rower przed zabrudzeniami, ale również bezpośrednio ochraniał rowerzystów jadących z tyłu. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w lesie czy parku.

Nasz specjalnie wyprofilowany błotnik to gwarancja, że będziesz mógł cieszyć się jazdą w każdą pogodę!

 

 

 

 

MATERIAŁ ŁATWOCZYSZCZĄCY I ELASTYCZNY

 

 

 

Wertepy, wyboiska, lasy, polne ścieżki i strome zbocza – miłośnicy kolarstwa górskiego z uniesioną głową rezygnują z asfaltu na rzecz wyzwań, które przynosi jazda w terenie.
To sportowy sprawdzian, nawet wtedy, kiedy nie wykonujesz żadnych tricków i podniebnych ewolucji. MTB nie jest zdecydowanie sportem dla osób, które nie lubią się pobrudzić.
Nie ukrywajmy – błoto, śnieg i deszcz, a także liczne wywrotki i upadki to nieodłączna część tej pięknej dyscypliny.
Dlatego właśnie błotniki Simpli stworzone są z materiałów, które są łatwe w czyszczeniu i elastyczne, aby kolejne upadki pozostawiły je bez szwanku.
To ogromna wygoda dla każdego, kto na rowerze odkrywa własne ścieżki. Poczuj zew jazdy rowerowej.

 

 

 

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
Szlak Chrobrego 6
48-300 Nysa

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera