RAPTOR PRO

Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje stworzone zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach. Już sam ich design powoduje, że serce zaczyna mocniej pompować krew do nóg, a zalety użytkowe tylko podkreślają ich niezbędność w każdym szanującym się rowerze. Błotnik przedni RAPTOR Front skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności.

Możemy zamontować go zarówno do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak również sprawdzi się przy klasycznych rowerach. Dodatkowo, tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER Front, może również być stosowane jako opcja do montażu błotnika w koronę widelca. RAPTOR Front podczas jazdy skręca wraz z kołem, dzięki czemu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.

Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR PRO Rear zapewnia możliwość zamocowania go na sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników HAMMER PRO.

Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały zaopatrzone w elementy odblaskowe poprawiające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Do zestawu montażowego dołączamy dodatkowy adapter 1,5". 

 

 

Kup teraz: 89,50 zł

* Kolorystyka:

 

Specyfikacja

  • Waga: 348 g
  • Kolor: czarny
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC
  • Mocowanie: Podkowa amortyzatora, korona widelca lub widelec klasyczny, sztyca siodła, SPEEDclamp
  • Rozmiar koła: 24'' - 29''
  • Uwagi: Uniwersalny komplet błotników
Czytany 4995 razy

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
SIMPLA FACTORY s.r.o
9 Května 328
790-55 Vidnava
Czechy

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera

 

 

© 2016 SIMPLA. All Rights Reserved (1)