HAMMER PRO

 

Nasz flagowy komplet błotników to istne terenówki, zaspokoi najbardziej wymagające potrzeby ekstremalnej jazdy w trudnym terenie.

Błotnik przedni HAMMER Front to super lekki błotnik o oryginalnej, motocrossowej optyce, zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji rowerów z amortyzowanymi widelcami. Szybki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest w koronę widelca. Błotnik podczas jazdy skręca wraz z kołem, jego szeroka płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Błotnik można stosować również z widelcami Manitou.

Błotnik tylny HAMMER PRO Rear stworzony został do ekstremalnej jazdy po bezdrożach. Użytkownicy rowerów z pewnością docenią ten nowoczesny błotnik za jego design i komfortową regulację. Uniwersalność zapewnia możliwość zamocowania na sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników KIDO PRO. Specjalna widełkowa konstrukcja i wykorzystanie podwójnego przegubu umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. W tylnej części błotników HAMMER PRO umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Błotniki występują w trzech podstawowych kolorach (biały, czarny, tytan) z odblaskowymi dodatkami (biały, żółty, czerwony, niebieski).

Kup teraz: 99,50 zł

* Kolorystyka:

Specyfikacja

  • Waga: 341 g
  • Kolor: biały/biały, biały/czarny, biały/czerwony, biały/niebieski, biały/żółty, czarny/biały, czarny/żółty, czarny/czerwony, czarny/niebieski, czarny/czarny, tytan/żółty, tytan/biały
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC
  • Mocowanie: Korona widelca, sztyca siodła, opcjonalny adapter do rur sterowych 1,5”, SPEEDclamp
  • Rozmiar koła: 24'' - 29''
  • Uwagi: Widelce Manitou, zapięcie SPEEDclick i SPEEDclamp
Czytany 11430 razy

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
SIMPLA FACTORY s.r.o
9 Května 328
790-55 Vidnava
Czechy

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera

 

 

© 2016 SIMPLA. All Rights Reserved (1)