TECHNOLOGIA
WTRYSKU
 DWUKOMPONENTOWEGO

 


Dzięki tej technice produkcji możliwe jest połączenie różnych materiałów i kolorów z tworzywa sztucznego w jedną, wysokiej jakości, całość. Błotniki wyróżniają się pod względem wzornictwa i funkcjonalności, a ponadto cechuje je ogromna wytrzymałość, którą widać na pierwszy rzut oka – są po prostu solidnie wykonane. A do tego fantastycznie wyglądają!

W Simpli formujemy nowe trendy.

 

 

 

 

 

DZIAŁ JAKOŚCI

 

Nasz dział jakości to prawdziwi super hero w swojej klasie.

Specjaliści Simpli mają jedno z najważniejszych zadań w przedsiębiorstwie
– na bieżąco kontrolują materiały i łańcuch produkcyjny.

Regularnie wprowadzając ulepszenia, zarówno do naszych produktów,
jak i stylu czy ergonomii pracy.

Uważamy, że kontrolowanie jakości to podstawa.
Ze szczególną dbałością odnosimy się do tej kwestii.

Dzięki temu reklamacje od naszych klientów to prawdziwa rzadkość!

 

WĄSKI I SMUKŁY

 

Każda przejażdżka to inne wyzwanie dla błotników. Jedno jest pewne. Liczy się jego profil stanowiący barierę dla brudu i wody. Dodatkowy chlapacz aktywnie wspomaga i zwiększa obszar ochronny.

Długość ma znaczenie. Zdecydowanie.

Dzięki przyjętym rozwiązaniom i optymalizacji montażu możesz wybrać swój typ i dostosować błotnik w zależności od warunków.

Wygodne?

 

 

 

SIMPLA DESIGN

-> LONG & SHORT 

 

 

Idealne dopasowanie ? Tak, to jest możliwe. Nasi projektanci dbają o każdą ramę. Korzystanie z rozwiązania Simpla Design – Long & Short pozwala na dwa sposoby montażu błotnika tylnego. Dzięki temu masz możliwość kontrolowania jego położenia i regulacji dystansu odległości od koła.

Każdy entuzjasta dwóch kółek wie, że w mieście błotnik powinien przylegać do opony jak najbardziej, co pozwala na ochronę przed zabrudzeniami również innych uczestników ruchu. Jazda na terenach podmiejskich wymaga natomiast większego rozstawu pomiędzy oponą a błotnikiem, aby chronić rower przed uszkodzeniami.

A Ty? Jaką jazdę lubisz?

 

 

 

 

BŁOTNIKI CAŁOROCZNE

 

Lato? Zima? Z błotnikami Simpli możesz cieszyć się swoją pasją w każdą pogodę. Sam, z rodziną, z grupą przyjaciół? Nic nie może Cię powstrzymać od pokonania kolejnej partii kilometrów!

Zadbaliśmy także o to. Lepsza ochrona zapewniona jest przez specjalny profil błotników i odpowiednio skomponowany zestaw materiałów. Dzięki temu Ty i osoby w bezpośrednim otoczeniu Twojego roweru są w 100% chronione przed błotem i brudem. To prawie tak, jakbyś jeździł w nieprzepuszczalnej bańce!

Twoi najbliżsi z pewnością Ci za to podziękują.

 

 

 

OŻYWIAJ KOLOREM

 

Nasze rowery to prawdziwe arcydzieła, spójrzcie tylko na te kolory!

Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione, żeby Twój rower wyglądał naprawdę wspaniale, wyróżniał się z tłumu i odzwierciedlał Twoją osobowość.

Rower nie musi być nudny! Więcej. Nie powinien taki być. Bądź kreatywny: mieszaj, łącz, komponuj i eksperymentuj, aż uzyskasz najlepszy efekt. Błotniki Simpli to nie nudny komponent.
To prawdziwa gratka dla fanów dwóch kółek. Od teraz Twój rower będzie wyglądał naprawdę rewelacyjnie!

 

 

 

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
SIMPLA FACTORY s.r.o
9 Května 328
790-55 Vidnava
Czechy

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera

 

 

© 2024 SIMPLA. All Rights Reserved (1)